O nas

Gosia – stylista, fryzjer męski.gosia

Jedyna w Lubinie fryzjerka tylko męska!!!

Perfekcja w każdym momencie pracy. Skupiona na pracy i na potrzebach klienta. Niesamowity warsztat pracy i niesamowita osobowość sprawia że ma bardzo duże grono stałych klientów które stale rośnie. Poznaje nowoczesne trendy strzyżeń męskich nie zapominając o tradycji porządnego fachu fryzjerskiego. Jedyna w swoim rodzaju- godna polecenia nawet dla najbardziej wymagających klientów.

“Perfekcja to podstawa najlepszej pracy”

Zapraszamy..umów się już dzisiaj!!

 

Ania – stylistka damsko-męska.ania

Wulkan energii i pozytywnego nastawienia do świata. Kolorystka z pasji i zamiłowania. Perfekcjonistka w strzyżeniach męskich i damskich. Wykonuje bardzo kreatywne i niepowtarzalne upięcia ślubne i okolicznościowe.

Jej energia przekłada się na jej pracę – widać, że to pasja i jej całe życie. Wizyta u Ani to zastrzyk energii i nowego spojrzenia na siebie, więc klienci wracają do niej aby poczuć się wyjątkowo. Z pewnością sprawi, że każda chwila będzie tą jedyną w całym życiu.

“Bo wyjątkowe chwile budują wyjątkowe życie”

Zapraszamy..umów się już dzisiaj!!

Martyna – stylistka męska i damska.

Młoda, uzdolniona, pełna pasji do swojego zawodu. Szkoli się i rozwija, aby osiągnąć bezwzględną perfekcję w zamierzonych stylizacjach.

Niesamowita cierpliwość i opanowanie przydaje jej się w pracy z dziećmi, dla których wizyty u fryzjera nie są już dramatem.

Pozbawiona nawyków ze starych szkół fryzjerskich cały czas się szkoli w nowoczesnych trendach.

“Bo piękno masz w sobie”

Zapraszamy. Umów się już dzisiaj!!

 

dorotaDorota – stylistka damska i męska.

Kobieta z olbrzymim wyczuciem piękna i stylu.

Potrafi dobrać kolor idealny do cery i charakteru klientki.

Najnowsze trendy w koloryzacji nie są jej obce , cały czas szkoli się i poznaje nowe techniki koloryzacji. Pracuje równolegle na dwóch najlepszych markach: Wella i Loreal, takie rozwiązania sprawia że nie ma rzeczy niemożliwych.

Strzyżenia damskie i męskie to perfekcja w każdym centymetrze pracy Doroty. Jej motto to:

“Piękne włosy to zdrowe włosy”

– nigdy nie zrobi nic co mogłoby zaszkodzić klientce.

Zapraszamy. Umów się już dzisiaj!!