Fryzjerstwo

Strzyżenia damskie

damskieDobieranie fryzur jest bardzo prostym zabiegiem, musisz tylko przestrzegać zasad.

Często używasz stwierdzenia „W tej fryzurze nie jest mi do twarzy”?
– Takie stwierdzenie powinno mobilizować każdego do działania i dokonania zmian.

Obecna fryzura nie pasuje do Twojego obecnego wizerunku, źle się w niej czujesz?
– Nasze stylistki pomogą Ci dobrać odpowiednią fryzurę.

Zaufaj profesjonalistkom. Zapraszamy!

Strzyżenie męskie

Pragniesz, by fachowiec od męskich włosów zadbał o Twój wygląd?

Mamy propozycję dla tych, którzy marzą o salonie dla Panów:

golenie, strzyżenie i innymi zabiegami, których wymagają męskie włosy.

  • strzyżenie
  • strzyżenie maszynką
  • strzyżenie brody
  • tonowanie włosów
  • cover na siwe włosy

Upięcia okolicznościowe

okolicznoscioweModne upięcia są romantyczne, uwodzicielskie i maksymalnie kobiece. Jeśli do tej pory konsekwentnie wybierałaś gładkie upięcia, przełam się i na wielkie wyjście wypróbuj eleganckie upięcie z loków, lub po prostu loki które występują w różnych odsłonach. To właśnie one rządzą od lat wśród najpopularniejszych fryzur . Obejrzyj naszą galerię i zdecyduj, który wariant uczesania z loków wybierzesz na swój wielki dzień.

Doczepianie i zgęszczacie włosów

doczepianie (2)Długie piękne włosy to marzenie każdej kobiety. Niestety natura nie zawsze jest dla nas łaskawa. Pomimo właściwej pielęgnacji, nasze włosy nie rosną. Znakomitym rozwiązaniem jest przedłużanie włosów. Na rynku istnieje wiele metod przedłużania włosów. Jednak zanim zdecydujecie się na przedłużanie włosów warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Po pierwsze nie dajcie skusić się niskiej cenie. Włosy dobrej jakości to niestety również drogie włosy. A przecież nie chodzi tylko o długość, ale przede wszystkim o jakość. Zapewne wielokrotnie widziałyście kobiety z doczepianymi włosami, które wyglądały jak sfilcowane włosy lalki. A to przecież nie o taki efekt nam chodzi. Włosy przedłużone muszą wyglądać naturalnie i przede wszystkim tak, by nikt nie zauważył różnicy pomiędzy Waszymi włosami, a włosami przedłużonymi.

Dekoloryzacja

dekoloryzacja (2)Z pewnością większość z was ma za sobą chociaż jedno nieudane farbowanie, kiedy zamiast wymarzonego koloru uzyskałyście włosy za ciemne lub za jasne.

Co robić? W takim wypadku rozwiązanie jest tylko jedno – dekoloryzacja.

Osoby, które choć raz zdecydowały się na dekoloryzację, najczęściej mają o zabiegu jak najgorsze opinie
Powód?
Włosy zniszczone, osłabione, które wyglądem przypominają raczej siano. Nie musi tak być.

Dekoloryzacja to zabieg wymagający szczególnej wiedzy na temat technik fryzjerskich, trzeba mieć opanowane tworzywo, by wiedzieć jaki efekt nim uzyskamy.

Oddaj się się w ręce profesjonalistek, nie ryzykuj !

Najważniejsze : bardzo dobra technika, bardzo dobre środki, bardzo dobre fryzjerki

Strzyżenia dzieci

Obcinanie włosów jest dla ciebie tak oczywiste, jak mycie zębów.

A dla dziecka? Wszystko, co nowe, budzi jego niepokój.

Aby uniknąć kłopotów, potrzebny jest odpowiedni fryzjer i „odczarowanie” sytuacji strzyżenia, czyli odpowiednie przygotowanie dziecka przed wizytą.

Możecie bawić się przed domowym lustrem w obcinanie włosów „na niby”. Pozwól maluchowi „ostrzyc” lalkę lub misia. Ale pamiętaj: „na niby”. Istnieje ryzyko, że jeśli zabawa spodoba się dziecku, za kilka dni w domu wszystkie lalki będą łyse albo maluch, na chwilę spuszczony z oczu, spróbuje obciąć swoje włosy. Opowiedz dziecku ze szczegółami o wszystkich etapach pobytu u fryzjera – o zakładaniu pelerynki, myciu lub zwilżaniu głowy i suszeniu włosów suszarką. Jeżeli którakolwiek z tych czynności przeraża malca (wiele dzieci boi się suszarki lub zbyt gorącego strumienia powietrza), podczas wizyty poproś fryzjera, aby z tej części usługi zrezygnował.

Jeśli u chłopca strach wzbudza maszynka – poproś o strzyżenie nożyczkami. Trwa ono dłużej, lecz często daje nawet ładniejsze efekty. Poniżej nasz zadowolony klient….praca Ani.

Zapraszamy na wizyty z dziećmi- dla każdego czeka słodka niespodzianka.
Zapraszamy!

Koloryzacje

Co to znaczy, że fryzura jest trójwymiarowa? Przede wszystkim najważniejszy jest tutaj spójny kolor włosów i naturalna umiejętność układania się fryzury. Koloryzacja 3D sprawia, że włosy stają się grube i nabierają naturalnej objętości, prezentując nowy, piękny kolor!

Innowacyjność tej koloryzacji polega na możliwościach jakie dostarcza. Poprzez stosowne pofarbowanie włosów można uzyskać optyczny efekt niesamowitej objętości, czy zmiany sylwetki głowy.

Blond jest po prostu ładny…jak jest zadbany:-)

Taki kolor włosów wymaga od fryzjera uwagi i poświęcenia czasu.

Blond lubi być dopracowany i przemyślany, dopasowany do klientki i pory roku…..

Nowoczesne baleyage to przede wszystkim naturalny, trójwymiarowy wygląd włosów. Współczesne techniki fryzjerskie pozwalają na uzyskanie wielu ciekawych propozycji kolorystycznych na włosach, z efektem naturalnego rozjaśnienia „jak muśnięte słońcem” czy z delikatnymi, „nie odcinającymi się” pasmami, czy też z cieniowaniem wieloma kolorami.

Prostowanie keratynowe włosów

prostowanieZapraszamy do naszego Salonu na profesjonalne PROSTOWANIE WŁOSÓW!!

za pomocą wysokiej jakości kosmetyków Kerapro:-)

KERAPRO K5 to profesjonalna kuracja keratynowa która wygładza i redukuje objętość włosów. To nowoczesny preparat wykonany w technologii bez udziału szkodliwego formaldehydu i aldehydów. KERAPRO K5 opiera swoje skuteczne działanie o proces karbotechnologii oraz egzotyczne składniki pochodzenia roślinnego pozyskiwane z Amazonii. Producentem KERAPRO K5 jest firma PLUS COSMETICA S.A. z siedzibą w Lima PERU.

KORZYŚCI:

  • Wygładzenie powierzchni włosa
  • Natychmiastowe zmniejszenie porowatości
  • Efekt lśniących włosów
  • Działanie Antifrizz, redukcja objętości
  • Intensywne, dogłębne nawilżenie

Efekty niesamowite …gładkie, proste włosy bez efektu sztuczności ….

Pielęgnacja włosów

IMG_3374Jeśli ważne są dla ciebie piękne i zdrowe włosy musisz zwracać uwagę na każdy, najdrobniejszy nawet szczegół pielęgnacji:
od wyboru odpowiedniego szamponu, przez masaże relaksujące i suplementy diety, aż po technikę czesania włosów.

Pierwsza czynność która powinna być rytuałem to:

Masaż skóry głowy pobudza ten mało umięśniony i prawie nieruchomy obszar naszego ciała oraz, stymulując krążenie krwi w kierunku cebulek, wspomaga wzrost włosów. Opuść głowę, złącz palce i masuj ruchami okrężnymi skórę głowy od karku aż do czoła. Zarzuć włosy do przodu i zakończ masaż głowy.

O specjalistyczny masaż głowy zapytaj stylistki w naszym salonie w trakcie zabiegów fryzjerskich.